Abone Merkezi
 

 

 

Digiturk Digiturk Lig Tv+İnternet fırsatı
Digiturk Lig Tv+İnternet fırsatı

Digiturk Lig Tv+İnternet fırsatı

Digiturk Lig Tv + İnternet, Digiturk'ün sizler için sunduğu en önemli fırsatlardan biride bu kampanyada Digiturk + İnternet ile hem tv keyfinizi doyasıya hemde interneti sınırsızca kullanın. 
 
Digiturk + Lig Tv + İnternet kampanyası ile beraber evinize iki hizmet tek bir hizmet fiyatına gelecek bu kampanyadan faydalanmak için başvuru formumuzu doldurun veya müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçin.

Digiturk'ün kaliteli yayınlarının yanında birde internet kampanyası ve ikisi bir arada sizlere daha uygun fiyat teklifi ile hem tv hem internet hizmeti sunmaktadır. Bu kaçırılmayacak fırsattan hemen başvuru yaparak yararlanabilirsiniz. 

Digiturk + internet ikisi bir arada kampanyası ile büyük bir hizmete imza atan digiturk sizlerin bütçesinede avantaj sağlayacak.

 

Bu kampanya ile digiturk'ün dilediğiniz paketine üye olarak hem tv keyfinize değer katacak hemde internetinizi binanızın alt yapısının da desteklemesi halinde Fiber internet hızında kullanabileceksiniz. İkisi bir arada hizmetinden hemen faydalanın avantajlı üyeliğin tadını çıkarın.

uye-ol
T.P.E. tarafından Tescil Edilmiştir. Tüm görsel ve yazılı materyalin izin alınmadan kullanılması durumunda cezai işlem uygulanacaktır.
Telif Hakları Uyarısı | © 2012 www.tc.gen.tr Digiturk Çözüm Ortağıdır - Tüm Hakları Saklıdır
Tıkla Ara
Biz Sizi Arayalım

AYNI GÜN KURULUM